SOUL HANTER - SHINE OF RELAMIA

PBF w realiach planety Relamii i zbliżającego się turnieju SOULSPECTRANÓW... Czyli łowców dusz.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index 
  • » ZIEMIA 
  • » Tokyo 
  • » Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

#31 2012-06-08 12:45:32

 Shana

Assasyn

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 51
Punktów :   

Re: Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

- Ale nadal nie wiem co mam teraz zrobić. Gdzie iść, co zrobić... Słowa dotrzymam, bo muszę, ale nie wiem nawet gdzie co jest i jak to się odbywa - każde słowo ciężko przechodziło mi przez gardło, a ostatnie to już było tylko aby nie zwariować - P....pomożesz... mi?


Patrząc na ciemność lub śmierć
              Boimy się nieznanego - niczego więcej
                                          J.K.Rowling
                         Shakugan no Shana! Kotchi! Kurae!

Offline

 

#32 2012-06-08 12:47:51

Koramax123

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 88
Punktów :   

Re: Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

- Jasne... Jasne że ci pomoge dotrzeć do świata stworzonego moimi rękoma. Jednak nie zawsze będę mógł ci towarzyszyć... AKUMERU... Mój Rycerz ognia i jego pies strażnik ISAMI będą ci towarzyszyć wtedy gdy mnie nie będzie... Bo wiesz... Jako bóg mało mam czasu.

Offline

 

#33 2012-06-08 12:52:34

 Shana

Assasyn

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 51
Punktów :   

Re: Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

Chwilę nad tym myślałam i postanowiłam.
- Albo ty, albo nikt. Choćbym miała czekać nie wiadomo ile, to ty masz mnie poprowadzić. Ty mnie w to wplątałeś i bierzesz za mnie odpowiedzialność. Z nikim innym się nie ruszam z miejsca - patrzyłam teraz na niego gniewnie. Innego wyboru nie miał. Dobrze wiedział, że lubię stwarzać problemy i jeżeli nie spełni moich wymagań, to będę tak tu siedzieć dopóki tego nie uczyni.


Patrząc na ciemność lub śmierć
              Boimy się nieznanego - niczego więcej
                                          J.K.Rowling
                         Shakugan no Shana! Kotchi! Kurae!

Offline

 

#34 2012-06-08 12:57:19

Koramax123

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 88
Punktów :   

Re: Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

- Dobra... Niech ci będzie... Tylko musisz wiedzieć że Droga na Relamię jest długa... Pozatym musisz trenować przed starciami w turnieju. Ale jeden warunek.... Alastor ma się nie wtrącać w moje decyzje... Najlepiej podaj mi go do ręki...

Offline

 

#35 2012-06-08 13:03:39

 Shana

Assasyn

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 51
Punktów :   

Re: Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

I znowu te uczucie bezsilności.
- A czy mogę pierw z nim porozmawiać na osobności i bez podsłuchiwania? - popatrzyłam na niego, jak na kogoś z kim nie ma nawet o czym dyskutować - Chciałabym się z nim pożegnać, jak z Ojcem. Mogę?


Patrząc na ciemność lub śmierć
              Boimy się nieznanego - niczego więcej
                                          J.K.Rowling
                         Shakugan no Shana! Kotchi! Kurae!

Offline

 

#36 2012-06-08 13:05:55

Koramax123

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 88
Punktów :   

Re: Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

- Hmmmmmm....
Zastanowił się chwilkę
- Dobrze... Możesz się z nim pożegnać...
Wychodzi z pokoju gdzie ona leżała.

Offline

 

#37 2012-06-08 13:14:30

 Shana

Assasyn

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 51
Punktów :   

Re: Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

Uśmiechnęłam się do niego, gdy wychodził. Usiadłam wygodnie zdjęłam naszyjnik i trzymałam go przed sobą w dłoni.
- Alastorze, ojcze, mistrzu. Najpierw chcę cię przeprosić za to, że przegrałam. Przepraszam, za to bardzo mocno. Nie wiem co mam teraz zrobić... Nigdy jeszcze nie rozłączaliśmy się. Czy ja to wytrzymam?
- Moje dziecko, wiem, że wybrałaś dobrze i wybaczam. Zdarza się, i mi również ciężko to przychodzi. Rozstanie. Będę próbował z nim rozmawiać, żebyśmy mogli porozmawiać, nawet jeśli miałoby być to pod jego czujnym okiem. Jestem twoim duchowym przewodnikiem i wszystkie swoje lęki i obawy kierowałaś do mnie, więc nawet jak będę daleko, to zawsze cząstka mnie będzie w twoim sercu - spuściłam głowę i uważnie słuchałam.
- Przepraszam cię. Nie mam nawet co z nim dyskutować. A mogłam wybrać jakiegoś innego wojownika, ale kto wie czy by mi uwierzył? Musiałam to zrobić. Przepraszam i żegnam cię - pocałowałam łańcuszek i przycisnęłam go mocno do piersi.
- Też cię kocham. Dbaj o siebie i żyj według zasad jakie ci przekazałem.
Wrócił. Wszedł chłopak do pokoju i widział jak mocno go przytulam. Gdy go ujrzałam wyciągnęłam do niego dłoń z naszyjnikiem.
- Proszę, tak jak obiecywałam. Jestem do twojej dyspozycji, a Alastora daję, mam nadzieję, że w dobre ręce.


Patrząc na ciemność lub śmierć
              Boimy się nieznanego - niczego więcej
                                          J.K.Rowling
                         Shakugan no Shana! Kotchi! Kurae!

Offline

 

#38 2012-06-08 13:18:33

Koramax123

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 88
Punktów :   

Re: Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

- Spokojnie... Nie masz się czego obawiać... Nie wyśle go od Zapadliska gdzie trzymam dusze złych... Gdyż on jest dobrą duszą... A teraz chodźmy... Długa droga przed nami... Musimy udać się do opuszczonej wioski... Tam zaczniemy trening... Duchy zamieszkujące to miejsce pewnie będą wrogo do nas nastawione... To by było pierwszą częścią twojego treningu... Pokonanie ich.

Offline

 

#39 2012-06-08 13:23:06

 Shana

Assasyn

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 51
Punktów :   

Re: Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

Powoli ze spuszczoną głową wyszłam z łóżka, ubrałam się i założyłam płaszcz. Miecz schowałam w jego wnętrzu i przybrałam postać Ognistej Mgły. Ruszyłam za nim.
- Tak jest - ruszyłam w kierunku drzwi. Musiałam się go słuchać. Nie będzie między nami takich samych stosunków jak między mną a Mistrzem, te będą o wiele chłodniejsze. Mam tylko wygrać ten głupi turniej i odejść w spokoju.


Patrząc na ciemność lub śmierć
              Boimy się nieznanego - niczego więcej
                                          J.K.Rowling
                         Shakugan no Shana! Kotchi! Kurae!

Offline

 

#40 2012-06-08 15:17:04

Koramax123

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 88
Punktów :   

Re: Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

Odczytał jej myśli... Posiadał tą zdolność...
- Hmmm... Uważasz ten turniej za głupi? Błąd... Gdyż daje on ci szansę jaką niejeden śmiertelnik chciałby otrzymać...

Offline

 

#41 2012-06-08 15:27:11

 Shana

Assasyn

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 51
Punktów :   

Re: Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

Nie zareagowałam na jego wypowiedź. Wyszłam ze szpitala, ale po drodze mijałam mały sklepik. Poczułam jak mi burczy w brzuchu. Długo nie jadłam.
- Czy mogę wejść? - zapytałam, ale nie czekałam na odpowiedź. Szybko weszłam do sklepiku i kupiłam trzy bułki z dynią. Uwielbiałam je. Podziękowałam kasjerce i wyszłam. Dwie z nim schowałam do kieszeni płaszcza, a ostatnią otworzyłam i szybko zjadłam. Zabrałam się za kolejną, aż zjadłam wszystkie. Czułam jego spojrzenie na sobie. Ale nawet nie zwróciłam na niego wzroku. Ciekawa jednak byłam, dokąd teraz zmierzamy. Mówił, że tam będą duchy. Przydałby mi się kamień Dusz. Sam ogień i miecz nic takim istotą nie zrobi.
- Czy masz może.... - zaczęłam niepewnie - Kamień Dusz? Przydałby mi się do walki z tymi duchami.
Odważyłam się zadać pytanie, ale co do odpowiedzi to było gorzej. Bałam się na niego spojrzeć.


Patrząc na ciemność lub śmierć
              Boimy się nieznanego - niczego więcej
                                          J.K.Rowling
                         Shakugan no Shana! Kotchi! Kurae!

Offline

 

#42 2012-06-08 15:30:45

Koramax123

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 88
Punktów :   

Re: Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

- Posiadam przy sobie kamienie dusz... Owszem... Ale wiedz że w nim zmieszczą się trzy dusze maksymalnie... A tam jest ich sporo więcej.

Offline

 

#43 2012-06-08 15:45:01

 Shana

Assasyn

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 51
Punktów :   

Re: Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

- Używałam kamieni dusz, do zabiera energii życiowej i zamiany wroga w pochodnie. Pochodnie są to istoty, które po 1-2 dniach gasną, a co za tym idzie, nikt o nich nie pamięta. Chcę te duchy zamienić w pochodnie i żeby same znikły, bez pamięci - powiedziałam poważnie ciągle patrząc pod nogi. Nie chciałam z nimi walczyć, bo skoro zamieszkują opuszczoną wioskę i nikomu nie przeszkazdają, nie mam powodu aby je unicestwiać w brutalny sposób.

Ostatnio edytowany przez Shana (2012-06-08 17:13:59)


Patrząc na ciemność lub śmierć
              Boimy się nieznanego - niczego więcej
                                          J.K.Rowling
                         Shakugan no Shana! Kotchi! Kurae!

Offline

 

#44 2012-06-09 09:30:43

Koramax123

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 88
Punktów :   

Re: Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

- Brawo!
Zaklaskał.
- O to mi właśnie chodziło... Zmiana ich w pochodnie pozwoli im bez brutalności odejść... Widzisz... Jednak jest w tobie sporo dobra i uczuć... Wykorzystaj to jako atut podczas turnieju.... A teraz do przodu...
Przyjął on postać chińskiego białego smoka o zielonej grzywie ciągnącej się od głowy do końca ogona.
- Wsiądź na moje plecy... Polecimy do tej wioski...

Offline

 

#45 2012-06-09 10:36:04

 Shana

Assasyn

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 51
Punktów :   

Re: Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

On się ze mnie śmieje? Przecież to logiczne, że nie mogłabym ich zniszczyć.
- Jak to na ciebie?! - ujrzalam tego smoka. On chyba na serio ze mnie drwi.
- Nigdzie nie wsiadam! - i znowu to uczucie. Może ja swoim zachowaniem go ranie ?
- Ehh... - westchnelam i wgramolilam się na grzbiet.
Czułam się dziwnie. To było takie uczucie jakbym chciała uczynić inaczej, ale dane słowo, daje bezsilność.
- Czemu się ze mnie smiejesz ?! I zabraniam ci czytania w moich myślach!
Gdy smok się wzniósł, omal nie straciłam kontroli. Objelam jego szyję i twarz schowalam w grzywie.
- Jeszcze trochę Alastorze. Wkrótce znowu będziemy razem - powiedziałam do siebie.


Patrząc na ciemność lub śmierć
              Boimy się nieznanego - niczego więcej
                                          J.K.Rowling
                         Shakugan no Shana! Kotchi! Kurae!

Offline

 
  • Index 
  • » ZIEMIA 
  • » Tokyo 
  • » Równowaga przede wszystkim - Przygoda Shana'y!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl